Як збаразькі школярки Париж підкорили

Четверо дівчат із Тернопільщини Іванка Бебко, Діана Дептак, Марія Майкович та Софія Домбик представляли Україну на 10-му міжнародному фестивалі-конкурсі танцювального мистецтва «The festival bridges in Paris», який наприкінці липня відбувся у французькій столиці, про це Місцевому часу повідомила Наталка Парова.

Дівчата займаються танцями у танцювальному центрі «Ларівель», що у Тернополі, і не уявляють свого подальшого життя без танцю та всі в один голос стверджують, що хочуть стати відомими хореографами, ставити шоу і навчати хореографії людей у власних групах.

Наразі активні й цілеспрямовані дівчатка успішно поєднують навчання у школі з улюбленим хобі, яке переросло у захоплення та стало невід’ємною частинкою їхньої особистості, яке відкриває та розвиває їхні таланти, дарує наснагу, віру в себе, допомагає долати комплекси та загартовує характер, дає змогу пізнати себе і за допомогою танцю відкрити душу та виразити свої емоції, думки та почуття, бути у гармонії з собою і світом, та взагалі бути здоровими, гнучкими та граційними, що не завадить будь-якій людині, особливо дитині.
Веселі, життєрадісні, стрункі та поставні дівчата разом із юним джентльменом Владом Домбиком, який теж опановує танцювальне мистецтво у «Ларівель», днями відвідали редакцію «Народного слова», щоб розповісти про свої незабутні вакації у Парижі, любов до танцю та участь у фестивалі. Лише за сім місяців цього року дівчата з педагогом Іриною Волянюк розівчили і поставили більше десяти нових танців.

Знайомтеся – Софія Домбик (11років). Школярка перейшла у шостий клас і навчається у другій Збаразькій одинадцятирічці. Софійка розповіла, що танцювати любить змалечку і загалом із перервами займається танцями п’ять років. Школярка пробувала себе у різних стилях та відвідувала різні гуртки і групи, допоки знову не повернулася до «Ларівель». – Танці – то моє, – по-дорослому розмірковує Софійка. – Ще у першому класі я почала відвідувати заняття у танцювальному центрі «Ларівель», який на той час знаходився у Збаражі, рік позаймалася і полишила, потім вирішила спробувати себе у хіп-хопі, який впродовж півроку намагалися освоїти у «Dance Mafia», але зрозуміла, що це не мій стиль. Займалася бальними танцями. А вже півтора року танцюю у «Ларівель». Мені подобається, що ми танцюємо різні стилі, і сучасні танці, і класичні. Лише, побувавши скрізь і спробувавши різні техніки та стилі, я зрозуміла, що у «Ларівель» мені найкраще. Дуже подобається колектив, хореографи, які з нами займаються, завдяки їм ми повірили в себе і щоразу намагаємось танцювати краще і краще. Зараз ми займаємося невеликою групою – сім чоловік. Це найсильніша група, пишаюся, що я теж серед них. Вже більше півроку їздимо на тренування у Тернопіль. Спочатку було трохи лячно самим добиратися, але завдяки нашому хореографу Ірині Волянюк, яка перших два місяці їздила з нами, ми звикли, вивчили дорогу, усі пересадки, тепер їздимо самостійно без дорослих.

– Займаємося по три-чотири години з педагогами з різних стилів. Найбільше з нами займається і опікується Ірина Романівна Волянюк, та, що створила «Ларівель». Вона нам як мама, а ми для неї як діти. Вона особлива, дуже приємна і весела, надихає нас і дуже любить, ми це відчуваємо, – одна поперед одною розповідають про улюблену вчительку вихованці.

Серед найулюбленіших танцювальних стилів Софійки, які вдаються збаражанці найкраще ,– контемп, джаз-модерн та інші сучасні танці. А от хіп-хоп дівчинці ще не підкорився, напевно через те, розмірковує школярка, що вона ще боїться ризикувати.

Однокласниця і подружка Софії – одинадцятирічна Діана Дептак, з якою вони разом починали займатися у «Ларівель», тут танцює вже п’ять років. Свою танцювальну кар’єру розпочала із дитсадка, а з першого класу школи танцює у «Ларівель». Дівчинка теж обожнює танці, свій колектив та наставника, а з танців улюбленими стали джаз-модерн і контемп. – Вони такі ніжні, мені більше пасують, ніж хіп-хоп. В контемпі та джаз-модерні можу показати свої емоції, свою душу.

Учениця Залужанської школи Марія Майкович – теж ровесниця Діани та Софії. Марія полюбила танцювати ще першачком, коли у ЗОШ № 1 записалася на гурток народних та сучасних танців, у якому позаймалася цілий рік, потім кинула. Рік тому подружка привела Марійку у «Ларівель» і дівчинці сподобалися тут і атмосфера, і репертуар, і хореографи. Більше року Марія наполегливо займається в «Ларівель» і за цей короткий час не лише зуміла наздогнати своїх товаришок, а й стати однією із найкращих у групі. Марії разом з Іванкою Бебко найкраще вдаються акробатичні елементи у танцювальних постановках. Як і її подруги, дівчинка любить танцювати контемп та джаз-модерн, і кожна з дівчат вже танцює власне «соло». Марія займається ще акробатикою та гімнастикою. Дівчата розповідають, що завдяки своєму педагогу-наставнику Ірині Волянюк вони об’їздили майже всю Україну, виступали у великих містах і в маленьких містечках, та найчастіше – у Тернополі і в Львові.

Цього року дівчатка вперше представляли Україну на міжнародному фестивалі у Франції і вибороли призове третє місце. Кожна отримали медалі, кубки і дипломи від журі. Потоваришували з однолітками з Китаю, Індії, Росії і провели незабутні п’ять днів у Парижі, де на власні очі побачили Ейфелеву вежу та побували під Тріумфальною аркою.
У фестивалі-конкурсі брали участь представники з більше ніж 10 країн-учасниць з усього світу – Індії, Китаю, Туреччини, Росії, Ірану, Грузії, Німеччини, України, Франції. Крім юних збаразьких танцюристів, Україну представляли команди з Харкова та Дніпра. Незважаючи на свій юний вік, усі дівчатка вільно спілкуються англійською мовою, тому у чужій країні почувалися невимушено і швидко знайшли спільну мову з однолітками з інших країн. На конкурсі у Парижі збаражани виконували двохвилинне «соло». Софія і Марія – контемп, джаз-модерн –Діана, а Іванка танцювала «соло» у стилі джаз-фанк.

Дівчата розповіли, про що були їхні танці. Софія своїм танцем повідала історію дівчинки, яка гуляє з парасолькою під дощем. Діана на прикладі танцівниці-початківця, своєю історією показала, як наполегливість і віра в себе допомагають досягнути бажаного результату та майстерності. Історія, яку своїм «соло» розказала світові Марія, розповідає про війну в Україні. Марія, як уособлення України – сильна і незалежна, вона бореться з ворогом, уникаючи пострілів та куль, що летять у її груди. Спеціально до фестивалю у Франції дівчатка шили костюми, ескізи яких придумали разом із своєю наставницею хореографом Іриною Волянюк.

З кожним новим конкурсом, у якому талановиті збаражанки беруть участь і обов’язково привозять призові місця, росте їхня популярність, і все частіше маленьких збаразьких танцівників запрошують взяти участь у нових конкурсах, шоу, фестивалях, телепрограмах як в Україні, так і за її межами. – Ірина Романівна завжди радиться з нами, що ми хочемо танцювати, що нам подобається, що виходить найкраще, так само і ми дослухаємось до її порад, – хвалять свого педагога учні. – Ми навіть можемо обирати, на який фестиваль і в яку країну нам поїхати, ми спільно радимося і наш голос Ірина Романівна завжди чує і враховує нашу думку. Так і цього року, крім Франції, нас запрошували до Польщі, Болгарії, Грузії та Італії. Плануємо туди обов’язково з’їздити і виступити вже наступного року, – запевняють дівчатка.

Збаражанки раді, що з першого разу стали бронзовими призерами міжнародного конкурсу, але стверджують, що виступили не так, як хотіли. – Для першого разу ми виступили добре. Третє місце – не останнє. Будемо працювати далі, удосконалювати свої вміння, – каже Діана.

Та найбільше вражень у збаразьких школярок про Париж.

– Там зовсім інше життя, ніж в Україні, – стверджують дівчата зі Збаража. Дуже сподобалася їм Ейфелева вежа. – Вона дуже велика, особливо здалеку вона дуже гарна. Там завжди дуже багато туристів. Щоб потрапити на верхівку вежі, потрібно довго чекати у черзі бо бажаючих піднятися на її вершечок і сфотографуватися – сила-силенна, ми вирішили не гаяти час, – розповідає Марія.
– Тріумфальна арка теж вражає, на ній такі цікаві візерунки, до речі, з неї можна побачити Ейфелеву вежу, з висоти арки вежа ще величніша і прекрасніша, – стверджує Діана.

– Ми жили у готелі у центрі Парижа, де багато фірмових магазинів з одягом, косметикою, а от продуктові магазини треба добряче пошукати. Ціни високі, бо Париж – то модне місто, – каже Софія.

Учасники конкурсу-фестивалю проживали у чотиризірковому готелі у центрі французької столиці, яким конкурсантів забезпечили організатори так само, як екскурсією до Діснейленду. Юним танцівницям із Збаража дуже сподобалися атракціони, особливо різні за ступенем екстриму «американські гірки». Неперевершені враження та емоції отримали дівчата і від відвідин діснеївської студії, де змогли не лише побачити, як створюються мультфільми та кінофільми, а самі стали учасниками знімального процесу, побачивши «кіно-кухню» із середини.
А ще сподобалося дівчатам кафе на території Діснейленду, яке було витримане в стилі «Дикого Заходу» і те, що там подають дуже великі порції їжі. Замовивши порцію курки з гарніром вони усі четверо нею наїлися, ще й залишилося. Вразило збаражанок, що у вечірні час Париж увесь в ілюмінаціях, на вулиці видно як посеред дня. В центрі Парижа не знайдете ні деревця, ні скверу, довкола самі будинки. Та найбільше вразили люди, які себе вільно почувають, без проблем сидять на сходах, не переймаючись що про них подумають оточуючі.
Відколи збаражани відкрили для себе танцювальний центр «Ларівель», їхнє життя кардинально змінилося. Популярність росте з кожним днем, з ними займаються найкращі хореографи з усієї України, які приїжджають в Тернопіль з майстер-класами. Дівчатка надзвичайно пишаються зустрічами із зірками і своїми кумирами – співаком, танцівником, учасником шоу «Х-фактор» та «Танцюють всі» Дмитром Монатіком (Monatik), фіналістом міжнародного сезону «Танцюють всі-9» Богданом Урховим, ведучою «Танці з зірками» Іриною Борисюк і багатьма іншими.
Дівчатка сповнені завзяття і мрій про нові країни та звершення, запевняють, що щоразу передивляються власні виступи, аналізують їх дуже ретельно і багато-багато працюють, щоб виправити помилки, досягнути майстерності виконавської та артистичної, бо прагнуть бути найкращими.

Loading...

Прокоментуй першим "Як збаразькі школярки Париж підкорили"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

ваш е-mail не розголошуватиметься


*


ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

Адміністрація сайту «Місцевий час» (http://m-chas.info), надає Вам доступ до використання означеного інформаційного ресурсу та його функціоналу на умовах, які є предметом цих Правил.

Обов’язковою умовою використання сайту «Місцевий час» (http://m-chas.info) є уважне ознайомлення з умовами Правил, які є публічною офертою у відповідності до ст. 641 Цивільного кодексу України та норм міжнародного права.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Дані Правила користування Сайтом (раніше та в подальшому – Правила) розроблені адміністрацією Сайту «Місцевий час» (раніше та в подальшому – Сайту) та визначають умови використання Сайту та його функціоналу, а також права та обов’язки його користувачів і адміністрації. Правила поширюються також на відносини, пов’язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є користувачами Сайту, але чиї права та інтереси можуть бути порушені у результаті дій його користувачів.

2. Правила є юридично обов’язковою угодою між користувачем і адміністрацією Сайту, предметом якого є надання адміністрацією Сайту користувачеві права на використання Сайту і його функціоналу.

3. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитися з цими Правилами відразу ж після відвідання Сайту та неухильно дотримуватися їх у подальшому. Використання користувачем функціоналу сайту означає повне та беззастережне прийняття ним цих Правил.

4. Використання користувачем Сайту його функціоналу без ознайомлення із Правилами та їх цілковитого прийняття – категорично заборонено.

5. Правила можуть бути змінені та/або доповнені адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Користувач зобов’язаний розглянути ці Правила перед кожним використанням Сайту і продовжуючи використовувати Сайт, користувач погоджуєтесь на будь-які зміни.

6. Правила є відкритим та загальнодоступним документом. Адміністрація Сайту рекомендує користувачам регулярно перевіряти зміст Правил на предмет їх зміни та/або доповнення. Продовження використання Сайту користувачем після внесення у них змін і/або доповнень означає прийняття їх та згоду із змінами та/або доповненнями.

7. Під адміністрацією Сайту мається на увазі творчий колектив редакції Сайту, що володіє повнотою прав на Сайт в цілому і на використання його мережевої адреси (доменного імені) http://m-chas.info.

8. Користувачем Сайту є фізична особа, яка використовує функціонал Сайту відповідно до встановленого цими Правилами порядку, яка досягла віку, належного для акцепту даних Правил у відповідності до вимог законодавства України (раніше й в подальшому – користувач).

9. Звернення, пропозиції і претензії фізичних та юридичних осіб до адміністрації Сайту у зв’язку з чинними Правилами та всіма питаннями щодо функціонування Сайту, порушеннями прав та інтересів третіх осіб при його використанні, можуть бути спрямовані на електронну поштову скриньку редакції, або шляхом заповнення відповідної контактної форми.

10. Жодні положення чинних Правил не надають користувачеві право на використання фірмового найменування, товарних знаків, доменних імен та інших відмінних знаків Сайту. Право на використання фірмового найменування, товарних знаків, доменних імен та інших відмінних знаків Сайту може бути надано виключно за письмовою згодою адміністрації Сайту.

ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧА САЙТУ

1. Користувач Сайту зобов’язаний суворо та неухильно дотримуватись положень законодавства України, цих Правил та додаткових спеціальних розпорядчих документів адміністрації Сайту.

2. У випадку сумніву щодо законності здійснення тих чи інших дій, у тому числі й розміщення інформації, утриматися від здійснення останніх.

3. Користувачу Сайту заборонено вводити інших користувачів та адміністрацію Сайту в оману щодо своєї особи, спотворювати відомості про себе, свій вік, або свої стосунки з іншими особами або організаціями.

4. Користувачу Сайту заборонено незаконно завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати інтелектуальну власність користувачів і третіх осіб.

5. Користувачу Сайту заборонено використовувати програмне забезпечення та здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Сайту.

6. Користувачу Сайту заборонено оприлюднювати та поширювати будь-яку інформацію, яка, на особисту думку адміністрації Сайту, є небажаною для розміщення на Сайті;

7. Користувач несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яка з його на те волі розміщується на Сайті, або яку він повідомляє іншим користувачам, а також за будь-які взаємодії з іншими користувачами Сайту.

8. У разі незгоди користувача з цими Правилами або їх оновленнями він зобов’язаний негайно відмовитися від використання Сайту.

9. Користувачу Сайту заборонено завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка:

 • містить заклики до захоплення влади, насильницької зміни конституційного ладу або територіальної цілісності України;
 • пропогує війну, насильство та жорстокість;
 • розпалює расову, національну, релігійну ворожнечу;
 • містить пропаганду комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхню символіку;
 • популяризує або містить пропаганду держави-агресора та її органів влади, представників органів влади держави-агресора та їхніх дій, що створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України;
 • сприяє або може бути використана для вчинення терористичних актів та інших кримінально караних діянь, містить закликати до дій, що можуть спричинити порушення законодавства, завдають чи можуть завдати шкоди здоров’ю або життю людей та навколишньому природному середовищу, а також спонукають до нехтування засобами безпеки;;
 • містить матеріали порнографічного характеру:
 • допінгових речовин та/або методів для їх використання у спорті лікувальних сеансів, інших заходів з використанням гіпнозу та інших методів безконтактного, психічного або біоенергетичного впливу, діагностики або лікування, які не ґрунтуються на безпосередньому контакті лікаря з пацієнтом.
 • містить сцени нелюдського поводження з тваринами;
 • містить опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;
 • має шахрайський характер;
 • є втручанням у особисте і сімейне життя особи, крім випадків передбачених чинним законодавством;
 • завдає шкоди честі, гідності й діловій репутації особи;
 • містить відомості, що становлять державну або іншу передбачену законодавством таємницю, зокрема відомості, що стосуються лікарської таємниці, грошових вкладів, прибутків від підприємницької діяльності, усиновлення (удочеріння), листування, телефонних розмов і телеграфних повідомлень, крім випадків передбачених чинним законодавством;
 • може призвести до вказання на особу неповнолітнього правопорушника без його на те згоди і згоди його законного представника;
 • містить лайку або образи стосовно авторів публікацій, адміністрації Сайту та його користувачів.
 • є недобросовісною рекламою, що внаслідок неточності, недостовірності, двозначності, перебільшення, умовчання, порушення вимог щодо часу, місця і способу розповсюдження, вводить або може ввести в оману споживачів реклами, завдати шкоди особам та державі;
 • є рекламою товарів, які підлягають обов’язковій сертифікації або виробництву чи реалізація яких вимагає наявності спеціального дозволу, ліцензії, у разі відсутності відповідного сертифіката, ліцензії.
 • відтворює частково або повністю тексти літературних творів Франсуа Рабе та/або Льва Толстого.
 • є рекламою лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації, не дозволених до застосування в Україні спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров’я;
 • є рекламою лікарських засобів, які розповсюджуються та вживаються лише за приписом (рецептом) лікаря, медичної техніки і методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації, застосування яких потребує спеціальних знань і підготовки;
 • є рекламою допінгових речовин та/або методів для їх використання у спорті лікувальних сеансів, інших заходів з використанням гіпнозу та інших методів безконтактного, психічного або біоенергетичного впливу, діагностики або лікування, які не ґрунтуються на безпосередньому контакті лікаря з пацієнтом.

ПРАВА КОРИСТУВАЧА САЙТУ

1. Користувач може в будь-який час ти   мчасово призупинити або повністю припинити використання Сайту.

2. Користувач Сайту має право користуватися функціоналом Сайту та його контентом у порядку передбаченому цими Правилами, законами України та ратифікованими Верховною Радою України міжнародними договорами.

КОНТЕНТ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ПРАВА

1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені виключно для особистого некомерційного використання. Всі матеріали, розміщені на Сайті (включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео кліпи, елементи дизайну, звуки,  інші об’єкти і їх добірки, надалі – контент) захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем адміністрації Сайту або сторони, яка є постачальником контенту. 

2. Крім випадків, встановлених цими Правилами, а також чинним законодавством України, контент не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, відображений у фреймі, опублікований, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або по частинах без попереднього дозволу правовласника, крім випадків, коли правовласник явним чином виразив свою згоду на вільне використання контенту.

3. Зміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права.

4. Користувачі надають адміністрації Сайту на безумовній основі безстрокову, невиключну, по всьому світу, роялті-фрі ліцензію на розміщені користувачами матеріали та контент, включаючи необмежене право адміністрації Сайту або будь-якої третьої сторони, що дозволяє використовувати, копіювати, передавати, публікувати, поширювати, створювати похідні роботи, змінювати і адаптувати індекс, кеш, теги, кодувати, (включаючи без обмеження права на адаптацію до потокового завантаження, передачі, мобільного, цифрового сканування або інших технології) цю інформацію в будь-якій формі, в тому числі будь-яку інформацію, розміщену на Сайті користувачами особисто або з їх на те волі.

5. Сайт містить (або може містити) посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб) так само, як і статті, фотографії, ілюстрації, графічні зображення, музику, звуки, відео, інформацію, додатки, програми і інший контент, що належить або надходить від третіх осіб (контент третіх осіб), який є результатом їх інтелектуальної діяльності і охороняються відповідно до чинного законодавства України.

6. Зазначені треті особи та їх контент не перевіряються адміністрацією на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, сумлінності і т.п.). Адміністрація Сайту не несе відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, до яких користувач отримує доступ через Сайт або через контент третіх осіб, включаючи, в тому числі, будь-які думки або твердження, виражені на сайтах третіх осіб або в їхньому контенті.

7. Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщену на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг) чи дій з боку адміністрації Сайту.

8. Якщо користувач вирішив покинути Сайт і перейти до сайтів третіх осіб, він робить це на свій ризик і з цього моменту дані Правила більше не поширюються на нього. У своїх подальших діях користувачеві необхідно керуватися і застосованими нормами та правила тих осіб, чий контент він збирається використовувати.

9. Адміністрація Сайту не гарантує і не підтверджує точності або надійності будь-яких порад, думок, заяв чи іншої завантаженої або розповсюдження інформації на Сайті. Користувач визнає та усвідомлює, що він самостійно оцінює зазначену інформацію та сприймає означені думки, поради, заяви, меморандуми або іншу інформацію на свій страх і ризик. Матеріали сайту поширюються «як є», без будь –яких гарантій включаючи гарантіїна право власності або придатності для конкретних цілей.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

1. Користувачі несуть відповідальність за власні дії у зв’язку зі створенням і розміщенням інформації на Сайті відповідно до чинного законодавства України. Порушення цих Правил та чинного законодавства України тягне за собою цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

2. Адміністрація Сайту надає технічну можливість його використання користувачами і не контролює і не несе відповідальності за дії або бездіяльність будь-яких осіб щодо використання Сайту та його контенту.

3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за порушення користувачем цих Правил і залишає за собою право на свій власний розсуд, а також при отриманні інформації від інших користувачів або третіх осіб про порушення користувачем цих Правил, змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану користувачем інформацію, яка порушує заборони, встановлені цими Правилами, призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача доСайту , в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомленням або без такого. Адміністрація Сайту реалізує описані вище заходи відповідно до чинного законодавства і не несе відповідальності за можливі негативні наслідки таких заходів для користувача або третіх осіб.

4. Використовуючи Сайт, користувач погоджується з тим, що завантажуючи з Сайту або з його допомогою будь-які матеріали на свій власний ризик, він несе особисту відповідальність за можливі наслідки використання зазначених матеріалів, в тому числі за збитки, які це може заподіяти комп’ютеру користувача або третім особам, за втрату даних або будь-яку іншу шкоду.

5. Ні за яких обставин адміністрація Сайту або її представники не несуть відповідальність перед користувачем або перед будь-якими третіми особами за будь-які непрямі, випадкові, ненавмисні збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідність чи ділову репутацію, викликану у зв’язку з використанням сайту, зміст сайту або інших матеріалів, до якого ви або інші особи отримали доступ за допомогою сайту, навіть якщо адміністрація сайту попереджала або вказувала на можливість такої шкоди.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Чинні Правила є угодою між користувачем і адміністрацією Сайту щодо порядку використання Сайту і його функціоналу і замінюють собою всі попередні угоди між користувачем і адміністрацією.

2. Питання, не врегульовані Правилами, підлягають вирішенню у відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Правила набувають чинності для Користувача з моментувикористання ним функціоналу Сайту і діють протягом невизначеного терміну.

4. Незнання Правил не звільняє користувача Сайту від необхідності їх дотримання. Розміщення будь-якого повідомлення на Сйті автоматично засвідчує згоду Користувача з цими Правилами і необхідністю їх суворого дотримання.

5. Якщо з якихось причин одне або декілька положень цих Правил будуть визнані недійсними або не матимуть юридичної сили, це не впливає на чинність решти положень.

 

×